Gymnázium Omská

Přidat komentář

Reakce na zprávu
Anonym – 25.5.2017 12:24

Nevíte, jak je to na čtyřletém s druhým jazykem? Bývají jen začátečníci nebo se dá i pokračovat? A je na škole ruština-třeba jako seminář? Díky

Kontakt na školu

Adresa: Gymnázium
Omská 1300
100 00 Praha 10
www: http://www.omska.cz
e-mail: info@omska.cz
tel: +420 267 311 317

Komentáře 55 - 63 z 149

studentka – 8.1.2014 14:17 reagovat strom

Omská = úlet! Nikdy více!

Anonym – 15.12.2013 21:50 reagovat strom

Letos budu maturovat, takže myslím, že není povolanější osoba, která by mohla hodnotit. Začal bych asi dnem otevřených dveří. Ano, mazali med kolem huby - na výlet do VB jezdí tercie... tak trochu zapomněli zmínit, že jen 40 studentů z obou tříd.. nakonec jsme si to sami zařídili tak, aby mohli jet všichni, ale přijde mi sprosté neříkat celou pravdu. Téma kantoři je velmi složité. Opravdu se najdou profesoři, kteří jsou arogantní, méně ochotní a celkově je jejich přístup velmi podivný. Já však měl za celé své studium většinu profesorů na velmi vysoké úrovni co se týče znalostí, schopnosti učit a také ochoty pomoci. Bohužel zde mluvím spíše o starší generaci profesorů, ti novější některé z uvedených charakteristik nesplňují a vzhledem k tomu, že věk nelze zastavit, se situace bude spíš zhoršovat, zvlášť když je v případě sporu student x učitel rozhodně upřednostňován učitel, i když je to třeba neprávem. A je upřednostňován ředitelem, který si neuvědomuje, že si vychovává kantory, a tím, že jim jasně pomáhá, jim pouze zvyšuje ego a studentovi dává už v tomto věku pocit, že spravedlnost neexistuje. Co se týče technické vybavenosti, je na tom škola docela dobře, drtivá většina tříd má počítač na prezentace, nebo alespoň projektor. To, že dost často blbne internet apod. je věc druhá. Velkým problémem je školní jídelna, kde dávají opravdu málo jídla (dávají stejnou porci jak primánovi, tak oktavánovi) + doplňkový prodej je tak předražený, až je z toho člověku zle. Ale děti si to kupují, protože nemají od rodičů peníze v hotovosti, ale na kartičce ano... Rád bych také zareagoval na nějaký komentář studenta čtyřletého studia... studenti čtyřletého studia to mají snazší už z toho důvodu, že třeba v takové angličtině jsou minimálně o učebnici pozadu. A opravdu pochybuji o tom, že by na ně byl vytvářen větší tlak než na studenty osmiletých, spíš naopak. Tento rok tedy budu maturovat a budu se hlásit na VŠ. A můžu říct, že když student chce, tak ho kantoři bez problémů připraví na maturitu a v řadě případů i na přijímací řízení na VŠ. Pokud tohle bude číst někdo ze současných studentů, tak bych jim poradil, aby si pročetli témata maturity a uschovávali si veškeré materiály, které jim vyučující rozdá (hlavně v AJ) a pokud dostanou na zemák prof. Vojířovou, tak ať si pečlivě dělají zápisky, k maturitě se jim to bude nesmírně hodit a odpadne jim starost shánět si k ní studijní materiály(a pokud si vezmou zeměpisný seminář, tak tohle platí obzvlášť).

pavluška – 18.11.2013 13:24 reagovat strom

Moc jsem se při čtení příspěvků pobavila:-) Jestli se předpokládá, že ze studentů této školy má něco být, tak by se měla hodně rychle změnit výuka a přístup profesorů ke studentům!!! Souhlasím s negativními příspěvky.

Anonym – 18.11.2013 13:20 reagovat strom

...odpověď pro komentář předešlého anonyma...: K učitelům se chovám velmi slušně, oni jsou k nám arogantní a povýšení,příkladem nám tedy rozhodně nejsou. Učím se dobře,ale stěžuji si na buzeraci a puntičkářství učitelů,na nesmyslné množství nepodstatného učiva,bazírování na maličkostech, které tě od učení spíš odradí, než motivují. Nemyslím si, že tato škola je příkladná pro další studia a život. A že jsem odtud ještě neodešla - kdybych byla v prváku, určitě bych změnila školu, ale budu končit a tak bojuji a nevzdávám se, před arogancí a zákeřností se utíkat nemá!Ale nebudu tuhle školu doporučovat zájemcům jako skvělou, to tedy rozhodně NE!

Anonym – 10.11.2013 20:17 reagovat strom

Anonym 22. 10. 2013 12.57 Odpověď pro anonyma z 11.9. - "jaké je čtyřleté studium na tomto gymplu"....Pokud máš na výběr, tak na tuhle školu rozhodně nechoď, z vlastní zkušenosti na této škole nevidím ani jedno pozitivum. Na dni otevřených dveří ti mažou med kolem pusy, skutečnost je ale dost děsná. Nejde vůbec o to , jak těžké je učení, ale o přístup učitelů ke studentům, který je na téhle škole fakt divný.Anonym 22. 10. 2013 12.57 Odpověď pro anonyma z 11.9. - "jaké je čtyřleté studium na tomto gymplu"....Pokud máš na výběr, tak na tuhle školu rozhodně nechoď, z vlastní zkušenosti na této škole nevidím ani jedno pozitivum. Na dni otevřených dveří ti mažou med kolem pusy, skutečnost je ale dost děsná. Nejde vůbec o to , jak těžké je učení, ale o přístup učitelů ke studentům, který je na téhle škole fakt divný. ---- > promiň ale myslím že se mýlíš a učitelé se k toě chovají tak jako ty k nim, do školy chodíš aby jsi se neco naučil tak se nediv ze je tezke uceni, ale jestli chces byt uklizec wc nebo neco horsiho tak byt tebou opustim tuto skolu, protože zde se predpoklada, ze soucasnych studentu teto skoly nekdy v budoucnu neco bude. . .

Anonym – 10.11.2013 20:11 reagovat strom

tahle škola je ta nejlepši - je tady spousta super učitelů a lidí, jsem šťastná, že tady mohu studovat :)

katynka a spol – 22.10.2013 13:02 reagovat strom

Vzkaz pro Kamilu Gembickou - seš si jistá, že chodíš na stejnej gympl, jako my ostatní? Protože jsi asi jediná, které se na Omský líbí chování profesorů. Ale asi chodíš na osmiletý studium, tam vás přeci jenom víc "šetří", čtyřletý studium je fakt jen pro otrlé.

Anonym – 22.10.2013 12:57 reagovat strom

Odpověď pro anonyma z 11.9. - "jaké je čtyřleté studium na tomto gymplu"....Pokud máš na výběr, tak na tuhle školu rozhodně nechoď, z vlastní zkušenosti na této škole nevidím ani jedno pozitivum. Na dni otevřených dveří ti mažou med kolem pusy, skutečnost je ale dost děsná. Nejde vůbec o to , jak těžké je učení, ale o přístup učitelů ke studentům, který je na téhle škole fakt divný.

Anonym – 11.9.2013 16:17 reagovat strom

hoj, PRODÁVÁM UČEBNICE pro prváky:)! - žlutá matika (základní poznatky z matematiky)= 30Kč - červená matika (rovnice a nerovnice)= 30 Kč - Atlas sv. dějin (modrý)- úplně nový!= 70 Kč - Dějiny pravěku a starověku= 80 Kč Plus prodávám úplně nový atlas sv. dějin 2.díl (zelený, mám ho 3x, úplně nový) též za 70 Kč... ...případně pište na email: prodej.ag@seznam.cz

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis