Gymnázium Matyáše Lercha

Přidat komentář

Kontakt na školu

Adresa: Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 55 616 00 Brno
www: http://www.gml.cz/
e-mail: sekretariat@gml.cz
tel: +420 541 243 892

Komentáře 1 - 9 z 21

JS – 27.1.2016 19:21 reagovat strom

GML je jedna z nejlepších škol. :)) Chodím na ni už dva roky a hrozně se mi tu líbí. Mezi učiteli i žáky panuje skvělá atmosféra. Další super výhodou je sportovní vybavení. Je zde velká tělocvična, sál se zrcadly, posilovna, squash, badmintonová hala, ovál, basketbalové hřiště a plno dalších věcí. Studium sice není lehké, ale když člověk opravdu chce, může mít samé jedničky. ;)

Anonym – 9.6.2014 17:57 reagovat strom

Jsem tu absolutne nadmiru spokojena!!! Az tedy na fyziku,chemii a matiku! :) Moc tezka!!

Anonym – 11.1.2014 14:01 reagovat strom

CAUKY:]Budu delat prijimaci skousky na tuto gymnazium ale i na Novakovou ale zatim nevim jakou vybrat mozna spis Lerch.Sice jaste jsem na zakladce ale pokud mne prijmou na obe gymnazium tak vyberu Lercha,pry ze je to fakt super skola a to verim.

Anonym – 26.6.2013 19:05 reagovat strom

Co myslíte je lepší tato škola, nebo "Jaroška"

Anonym – 2.12.2012 16:15 reagovat strom

Tato škola je naprosto skvělá. Nyní jsem v prváku a do školy se dokonce těším. Musíte ale počítat s obrovským vytížením. Na základce jsem nedělala skoro nic a měla jsem jedničky. Teď mi příprava na další den zabere tak tři hodinky a známky tomu vůbec neodpovídají. Budete si muset zvyknout na to, že trojka je úspěch, čtyřka je normální(někteří ji ve třídě považují za výhru) a pětku také určitě nějakou schytáte. Tuto školu ale opravdu doporučuji. Pokud nevíte, co přesně v životě chcete dělat (a máte dobré známky ve škole) je pro vás nejlepší volbou gymnázium.. a GML je opravdu dobrá volba a i přes špatné známky a mírný stres tohoto rozhodnutí nelituji.

Jiří Musil – 10.7.2012 20:08 reagovat strom

Ahoj všem :) studoval jsem na GML na 4leté sekci v letech 2006-2010 a nyní studuji obor Ekonomie na NF VŠE v Praze a obor Právo a právní věda na PrF UK taktéž v Praze a kdybych měl svoji středoškolskou alma mater zhodnotit, tak bych ji vedle Křenky a do jisté míry Jarošky, hodnotil jako "triumvirát" nejlepších gymnázií v Brně a vzhledem k tomu, že nejlepší česká gymnázia jsou ve velkých městech, tak i v ČR :) GML neučí jen souhrn faktů, ale učí i přemýšlet, což zní jako oblíbené klišé, ale na školách s moderním přístupem, jako je VŠE, se tento styl vedení studentů velmi zužitkuje. Za mě velmi dobrá volba, o čemž svědčí již jen zájem o studium na GML, který je vždy min. 2 až 3x větší, než kapacita ... S pozdravem JirkaM P.S. Pokud byste rádi věděli něco o studiu na GML, písněte a rád napíšu, popovídám..:)

AnyQ – 3.10.2011 17:57 reagovat strom

Studuji v prvním ročníku na francouzské sekci a jsem tu spokojená :) a přijímačky nejsou tak hrozný, tak si je klidně zkuste :P

šárka – 11.6.2011 13:44 reagovat strom

Studovala jsem tu čtyřletý obor v letech 2001 až 2006 a moc se mi tam líbilo. Fajn škola i atmosféra. Učitelé jsou z drtivé většiny dobří, schopní, s pozitivním vztahem k výuce a ke studentům a opravdu naučí. Nemám si na co stěžovat. Leda na to, že by mohl být lepší přístup do posilovny a na hřiště i po výuce a obědy v jídelně by tedy mohly být o dost lepší :-) Řekla bych, že je to opravdu jedno z nejkvalitnějších gymnázií v Brně a jak psal někdo už přede mnou možná i na Jižní Moravě :)

lolista a lolistka – 17.5.2010 18:59 reagovat strom

Tato škola naprosto příšerná až se dostanete do oktávy tak ta škola pro vás už nebude úžasna.V oktávě si na Vás zasednou a už to jde s váma z kopce.PROSTĚ HROZNÁ ŠKOLA!!!!!!

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis