Gymnázium Jana Keplera

Přidat komentář

Reakce na zprávu
Anonym – 24.1.2013 13:53

Zdravím, chodím na tuhle školu a tak sem se chtěl kouknout, co si o ní lidi píšou na netu a dát nějaký info pro zájemce.... to co se tu píše je celkem zkreslený... Na Keplerovi je příjemný, že se vás tam kantoři nesnažej shodit, většina nedává neočekávaný testy atd.... Chodí tam ale zas spoustu povýšenejch lidí, co sou hrdý, že se tam dostali a maj představu, že sou nejlepší na světě (nejsou to samozřejmě všichni), potom píšou o tom jak je to hrozně těžký a že oni to zvládaj...... Pravda je však taková, že pokud nejste sběrači jedniček a 2-3 vám nevadí, tak ta škola je v pohodě, já se učim třeba jen v MHD ráno..... Když jsem dělal já příjmačky, četl sem všude, jak moc se budu muset učit atd, ale to sou fakt jen kecy, je pravda, že se píšou nějaký eseje, ale to je spíš o tvořivosti a neni to problém.... Jediná věc na zamyšlení, ve škole budete každej den tak do 15:30 a na sport a volnej čas vám nebude zbejvat moc času a energie, rozmyslete si teda, jestli vám to doopravdy stojí za to, já sem dlouho uvažoval, že půjdu na jinou školu kvůli tomuhle.... Pravdou však je, že pokud v hlavě nemáte slámu, na školu se dostanete a udržíte se tam... Neříkam, zas, že nemusíte dělat nic ! ale pokud dáte při hodinách pozor, je vše OK...

Kontakt na školu

Adresa: Parléřova 2
Město: Praha 6
PSČ: 16900
www: http://gjk.cz/
tel: +420 233 352 546
faceboook: https://www.facebook.com/pages/Gymn%C3%A1zium-Jana-Keplera/173570696027132

Komentáře 325 - 333 z 689

Anonym – 20.12.2013 11:16 reagovat strom

Zdravím všechny! Chci se zeptat hraji závodně fotbal za SKS a tréninky mám 5x týdně, budu to stíhat takto Škola+Sport+Učení? Škola je můj sen a podle toho co tady čtu tak se mi sem chce víc a víc, ale zajímá mne jak to je ohledně španělštiny, učí se tu?

mv – 28.11.2013 21:05 reagovat strom

ne, za známky a soutěže lze pouze získat body. Hlavní jsou ale jednoznačně přijímací testy.

XYZ – 28.11.2013 18:10 reagovat strom

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné se s určitým průměrem dostat bez přijímaček (mám na mysli čtyřleté)?

majkl – 4.11.2013 20:58 reagovat strom

Kolektiv je ve tridach velmi dobry, rozhodne u nas neni nejaka napjata atmosfera nebo prilisna vytizenost. Zaci jsou podobne dobri jako na osmiletem, kde je mozna mirne vetsi objem uciva. Oteviraji 3 tridy ctyrleteho, rozzaruje se hlavne podle testu z aj, ktere se pisou kratce po vyhlaseni vysledku prijimacek. Je celkem osm skupin aj, lepsi anglictinari jsou v acku a tvori skupiny s osmiletym, "horsi" jsou v becku a cecku, ktere tvori skupiny spolu. V realu ale nejsou rozdily moc velke. Matiku si po prvnim rocniku volite sami uroven A nebo B, nejlepsich asi 15 - 20 studentu je ve skupine super A (tam se pisou testy). Realita je takova, ze skupina B je jen jedna nebo i zadna. Rozhodne GJK doporucuji, mezi ctyrletyma gymplama number one!

Anonym – 3.11.2013 10:13 reagovat strom

Ahoj, cetla jsem par příspěveku nize, ze si uroven matiky muzem zvolit sami, je to pravda? A popřípadě voli si vetsina tu tezsi nebo lehci? A a jak je to s tim rozrazovanim na anglictinu? Dekuju

GJK – 3.11.2013 09:56 reagovat strom

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jaka je úroveň čtyřletého studia? 1) Je dobrý kolektiv ve třídách? 2) Jsou tam žáci stejne nebo podobne chytří jako na osmiletém? 3) kolik tříd otevírají? Predem moc děkuji.

Uchazečka – 2.11.2013 21:07 reagovat strom

Také přeji hodně úspěchů ve studiu , je dobré když si člověk může vyměnit názory a zkušenosti s ostatními.

Anonym – 1.11.2013 10:18 reagovat strom

Myslím, že patří. Byla to odpověď na mou prosbu, která je umístěna o pár odstavců níže a podepsaná M.O.. Moc děkuji za informace a přeji hodně štěstí u přijímacích zkoušek na čtyřleté studium. M.O.

Anonym – 29.10.2013 17:38 reagovat strom

Pro uchazečku: Mám pocit, že tento příspěvek nepatří pod gymnázium Jana Keplera.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis