Gymnázium Český Brod

Přidat komentář

Kontakt na školu

Adresa: Vítězná 616
282 27 Český Brod
www: http://www.gcbrod.cz/
tel: 321 622 347

Komentáře 1 - 9 z 13

Student – 6.1.2016 15:06 reagovat strom

Odmaturujete s prstem v nose. Dva měsíce po skončení studia nevíte NIC. Dostat se do maturitního ročníku vyžaduje být psychicky pokročilý. Osmiletí jsou nejlepší, čtyřletí jsou blbí a proč jim neházet klacky pod nohy? Kompetentních profesorů by člověk spočítal na prstech jedné ruky (a pan profesor Raba mezi ně patří taky. Jenom kdyby se rozhodl změnit obor. Byl by z něj skvělej poručík.). V zimě je nejlepší nosit termoprádlo a přímotop. Pozor na podlahu v některých třídách, hnije (a vedení se to pořád snaží vyvrátit). Jo a na záchod jděte radši až doma. Toaleťák je týden před a po třídních schůzkách.

Anonym – 28.6.2015 10:52 reagovat strom

Doporučuji tuhle školu, skvěle jsem odmaturoval.

Anonym – 6.2.2015 01:19 reagovat strom

Chodím na osmiletou a musím říct, že studium celkem ujde. Máme profesory, se kterými je to vážně na psychology, ale je to tu řádné. Učení se musím vážně věnovat a to se odráží na hodnocení. Mám kamarády, kteří si na výuku strašně stěžují, ale je to ten typ lidí, který neví, co je to odmocnina. Jediné na co si musím opravdu postěžovat je prostředí. Škola nemá dostatek peněz, teplota je na minimum normy, bez svetru bych to tam vážně nevydržela. Žádné moderní vybavení tam nehledejte. Mám také pár profesorů, kteří si myslí, že ten jejich předmět je hlavní a na nic víc se nemusím učit, což je opravdu nepříjemné. zatím ještě nejsem v prváku, tak školu jako střední nemůžu posoudit. Každopádně vážně nedoporučuji čtyřletou formu studia. Kapacita 30 studentů se nikdy nenaplní, teď je v prváku 15 lidí, takže vezmou úplně každého. Ve společnosti rozhodují osmiletí studenti a čteřletí se cítí odstrčení. V ničem vám nebráním, jen říkám svůj názor.

Anonym – 25.7.2014 07:51 reagovat strom

Souhlasím, že srovnávat se se základkama je nesmysl (myslím tím okresní olympiády), ale škola má úspěch i na krajských kolech, občas se někdo dostane i na národní. Co stojí opravdu za nic, je čtyřleté gymnázium, tam by mě nikdo nedostal, ale osmileté celkem dobrou úroveň má. A že by nikdo nepropadal, s tím nesouhlasím, v naší třídě se propadalo (a to jsme nebyli parta ******). Je pravda, že vybavení je poněkud starší a spousta učitelů stojí za starou belu, ale nemyslím si, že by dobří byli jenom dva. Strávila jsem tam 8 let a myslím, že během té doby šla úroveň spíš nahoru než dolů.

:D – 27.5.2013 17:30 reagovat strom

Ano, myslela jsem právě tyhle dvě školy. Obecně používáme zkratky. :) Takže se omlouvám, příště si dám pozor. :)

Anonym – 27.5.2013 17:22 reagovat strom

Anonym měl asi na mysli Gymnázium Elišky Krásnohorské a Gymnázium Botičská.

Anonym – 26.5.2013 23:51 reagovat strom

Do této školy NIKDY, je to katastrofa, všude vše staré a odrbané, špína. Úroveň výuky je také katastrofální, z celého učitelského sboru stojí za něco slovy 2 učitelé, zbytek tam podle mě nemá co dělat, včetně ředitele, ten nemá u studentů absolutně žádnou autoritu. Tahle škola je jeden VELKEJ PRŮSER. V příštím roce přestupuji . . . .

Anonym – 26.5.2013 23:50 reagovat strom

Do této školy NIKDY, je to katastrofa, všude vše staré a odrbané, špína. Úroveň výuky je také katastrofální, z celého učitelského sboru stojí za něco slovy 2 učitelé, zbytek tam podle mě nemá co dělat, včetně ředitele, ten nemá u studentů absolutně žádnou autoritu. Tahle škola je jeden VELKEJ PRŮSER. V příštím roce přestupuji . . . .

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis