Gymnázium Čakovice

Přidat komentář

Kontakt na školu

Adresa: Gymnázium Čakovice
nám. 25. března 100
19600 Praha 9
www: http://www.gymnazium.cakovice.cz/
e-mail: gymnazium@cakovice.cz
tel: +420 283 931 391

Komentáře 1 - 9 z 56

Míša – 5.11.2019 05:18 reagovat strom

Prosím napište mi někdo aktuální hodnocení této školy, hodnocení ředitelky, učitelů, kvality výuky (hlavně jazyků), náladu ve škole, event. problémy s šikanou. Dcera se chce s kamarádkami hlásit na tuto školu, protože ji máme nejblíže, ale odrazují mě špatné recenze, které na netu jsou. Moc děkuji. M.

Petra – 20.6.2018 09:18 reagovat strom

Jsem letošní úspěšná absolventka gymnázia. Na mé studium zde budu vzpomínat s láskou, rozhodně se mi zasteskne. Vůbec nechápu ty jedince, kteří školu kritizují a pomlouvají. Jasně, když se celé roky flákáte, nic neděláte, logicky vás profesoři nebudou mít zas tolik rádi a budete mít problémy. Úroveň výuky je vynikající, naučila jsem se plno skvělých informací a s přijetím na vysokou školu jsem neměla žádný problém. Ráda bych zmínila paní profesorku Švábovou (matematika) a Weintrittovou (čeština). V těchto předmětech jsem se výrazně zlepšila a výuka mě celou dobu bavila. Rovněž si nemohu stěžovat na výuku chemie a biologie, kde jsou kladeny vysoké nároky a pokud uvažujete o medicíně či něčem podobném, tak vás řádně připraví (hodně se budete muset učit, ne každý to zvládl zrovna skvěle :D, ale dá se to). Angličtina a jazyky jsou také na skvělé úrovni, akorát vás připraví spíše na maturitu než na přijímačky. Bylo mi líto, že zeměpis skončil ve 4. ročníku, moc mě bavil a pan profesor Jáchym byl skvělý, zábavný, jeho humor je jedinečný :D. Rodinná atmosféra na škole skutečně panovala. Každý vás zná jménem a pokud máte jakýkoli problém, určitě neváhejte se na kohokoli obrátit. Našla jsem si spoustu přátel ve třídě i mimo ročník vzhledem k malé kapacitě školy (kolem 260 studentů). V neposlední řadě bych ráda zmínila paní ředitelku Hochmanovou. Ačkoli je přísnější a občas jste se kolem ní cítili nervozní, zachovala si autoritu a žáci se chovají ukázněně (akorát pozdní příchody a přezůvky no :D, na ty pozor.) Celkově proto studium doporučuju a dávám palec nahoru :) P.s. sranda vás nemine, co jsem se nasmála o hodinách, přestávkách...:D

Anonym – 27.8.2016 21:08 reagovat strom

http://www.gymcak.cz/

Michal – 2.12.2015 11:54 reagovat strom

Ano, musím bohužel souhlasit. Ředitelka je pak věc sama pro sebe. Najdou se i lepší školy

Anonym – 6.11.2015 17:00 reagovat strom

Tato škola mě velmi zklamala. Jak náplní výuky, tak neprofesionálním jednáním vyučujících ke studentům - chovají se k Vám, jako k podřadným, na to si zvyknete. Pokud jste však jemnější osobnost, rozhodně se na toto gymnázium nehlaste, jinak budete potřebovat antidepresiva. Jen hrstka profesorů tam za něco stojí, pokud budete mít to štěstí, že Vás budou vyučovat - Landsingerová, Švábová, Malinová, Marková a pár dalších (ale není jich mnoho). Dobře si tedy svůj výběr střední školy promyslete, ať nejste zklamáni tak jako já.

Začka GymCaku – 28.6.2015 12:06 reagovat strom

Dámy a pánové! Tahle škola je uplne normalni! Nejlepsi je zde výuka jazyku! Ale co je šílene jsou dva předměty: fyzika s panem Válkem ktery vas vubec nic nenauči a matematika s panem Ivanem! Bohužel my jsme zrovna Ivana chytli a mužu vam rict, ze to je Proste zoufalost! Nikdo z nej nema respekt, v hodinách je kraval a žáci v zadních lavicich vubec neslyší!! Ale on ani látku nedokáže vysvetlit! Navíc spatne mluví, takze opravdu pokud nejste matematický génius a chytnete tohohle profesora, budete muset mít doucovani! Fyzika: pokud z ni nechcete maturovat tak je to vlastně skvělý, protoze vas nikdy nenechá z fyziky propadnout ani vam nedá spatnou známku! Za ten rok sem se nenaučila vubec nic a na vysvědčení mam 2, kvůli referatum, kterými se opravuji známky! Jinak bych naopak chtela vyzdvihnout paní Profesorku Tvrdonovou a Loukovou! To jsou opravdu špičkové kantorky, které naučí za každou cenu! Kdo byl taky spickovy byl Gomez na španělštinu, bohužel letos odjíždí do Španělska! Je tady dobry kolektiv! Vubec neni pravda nic o zadne šikaně, to nekdo skolu pomlouva! Nic takoveho tady opravdu neni!! Jinak mam tuhle skolu rada, ale nejvíc me opravdu štve ta Matika!

rádce – 23.4.2015 10:55 reagovat strom

Jdi se učit na zkoušky dokud máš čas!!! :)

uchazeč – 23.4.2015 10:54 reagovat strom

Jestli se budete hlásit na tuto školu,tak vám radím se sem přihlásit a potom přestoupit na jinou školu,protože tahle škola je malá,hrozná a jsou tady nepříjemní lidé,učitelé a dokonce ředitelka je tady taky šikana!!!!!!!!!

linda – 23.4.2015 10:45 reagovat strom

PROSÍM odepište na můj email! Děkuju! :)

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis