Gymnázium a Sportovní gymnázium Nad Štolou

Přidat komentář

Kontakt na školu

Adresa: Gymnázium
Nad Štolou 1/1510
170 00 Praha 7
www: http://www.gymstola.cz/
e-mail: gymstola@gymstola.cz
tel: +420 233 378 821

Komentáře 1 - 9 z 91

Anonym – 17.12.2018 02:35 reagovat strom

Ahoj. Chci se zeptat jaká je momentální situace s sportovními třídami.? Jaká je výuka? Kolektiv? Děkuju:)

Katerina – 22.1.2018 18:55 reagovat strom

Ahoj, chtela jsem se zeptat, kolik je minimalni pocet bodu k prijeti na 8 lete gymnazium? Jak tomu bylo loni. Dekuji

Anonym – 14.1.2017 12:28 reagovat strom

Chodím jsem 4 roky do osmiletého gymnázia a tuhle školu doporučuji učitelé super jen doporucuji je tu spousta mladých učitelů kteří jsou velmi sympatičtí a umí učit já osobně mám problém akorát se svými spolužáky ale sposta tříd si svůj kolektiv hodně pochvaluje ,a jestli jdete do osmiletého šestiletého nebo čtyřletého je jedno protože všechny mají stejné osnovy během posledních čtyř let liší se akorát lidmi a ty si nikdy nevyberete Já osobně jsem v horší skupině na aj ale i tak jsme na tom dobře a naopak jsme mnohem dál v němčině.Hodně dobře tu vaří,máte velký výběr a jídla jsou opravdu velká.Škola vám dává takový základ co máte umět ale nenutí vám něco navíc co by vám k ničemu nebylo ,máte spoustu volného času ale učit se musíte taky.V posledním ročníku se učíte pouze Čj,Aj,Nj, M a semináře které si vyberete takže máte hodně času k maturitě.A co se týče ředitelky je divná ale za čtyry roky jsem s ní nepřišla do styku takže ji nemuaíte řešit a nechává velký prostor třídám a tomu co chtějí Pro mě je na celé škole jediné negativum a to jsou moji apolužáci a ty vy budete mít určitě lepší takže podle mě je tohle nejlepší volba pokud chcete jít potom na vysokou školu

student – 26.11.2016 12:50 reagovat strom

Vybíráš si buď němčinu, nebo francouštinu. V druhém ročníku je možnost zvolit si konverzacvi i z druhého jazyka - ale to spíše v případě že už v něm máš základy. Šance na přijetí se odvíjejí od toho na jaké studium se chceš hlásit - pokud jde o čtyřleté, nemyslím si že by to aktuálně bylo složité.

Anonym – 26.10.2016 14:16 reagovat strom

chtela jsem se zeptat, v 1. rocniku si muzeme vybrat jestli chceme studovat nj nebo fj? muzeme je mit oba najednou? jo a je tezke se sem dostat?

Anonym – 28.4.2016 20:10 reagovat strom

Jak vychází na Štole srovnání výuky Nj a Fj? Je kvalita, tj. vyučující, studentské výměny, akce, příprava na mezinárodní zkoušky aj., srovnatelná? Díky za Váš názor.

Anonym – 22.2.2016 19:06 reagovat strom

Studuji na této škole čtvrtém rokem a rozhodně nemůžu souhlasit, že by čtyřleté studium bylo horší než ostatní. Ba naopak mám často pocit, že z 9. třídě se na gymnázium hlásí již "zralí" studenti, kteří jdou na gymnázium dobrovolně a né kvůli tomu, že je tam v 5./7. třídě přihlásila maminka. Kvalita výuky rozhodně velmi závisí na učitelích. Hlavně profesory humanitního odvětví bych považovala za hodně kvalitní. Jen podle mého názoru by se měli udělat větší čistky u profesorů cizích jazyků (někteří tam opravdu nemají co dělat). Jinak atmosféra ve škole skvělá, přátelská (rozhodně žádná šikana) a učitelé vesměs ochotní, kterým se člověk nebojí říct o pomoc. Paní ředitelka ovšem trošku autoritářská (už tam řediteluje podezřele dlouho), ale musí se nechat, že pod jejím vedením je škola čistá, upravená a celkově v dobrém stavu. Myslím, že na léta strávená na Štole s mými skvělými spolužáky budu dlouho s láskou vzpomínat!

student – 20.2.2016 13:17 reagovat strom

Na štole je tolik češtinářů a matematikářů, že je těžké to nějak jednotně shrnout. Záleží na tom koho dostanete a každému studentovi asi také vyhovuje trochu jiný přístup kantora. Někteří kantoři jsou skvělí jiní spíše průměr, ale zas na druhou stranu je úplně neznám takže těžko soudit. Určitě ale stojí za to podat přihlášku již z páté nebo sedmé třídy, byť jsou přijímačky těžké. Odprostíš se od nervů které pak budeš mít při přijímačkách z devítky. Navíc úroveň základních škol a gymnázií je prostě jinde. Jinak pedagogové jsou na všech studiích stejní, učební plány vpodstatě totožné. Stačí se podívat na web kde jsou jak plány tak rozvrhy s učiteli k dispozici. Já jsem osobně na čtyřletém a nevidím to tak že by mezi studenty byly zásadní rozdíly.. akorát na sportovní třídy vezmou skoro každého.

Anonym – 11.2.2016 11:01 reagovat strom

Jsem máma šesťáka, trochu nechápu jednu věc. Často čtu názor, že osmileté gymnázium je super, šestileté buď super nebo hrůza, čtyřleté už jenom hrůza. Znamená to, že na čtyřletém učí jiní pedagogové? Nebo mají jiný vzdělávací plán? Nebo jen to, že úroveň přijímaných studentů je nižší?

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis