Akademické gymnázium Štěpánská

Přidat komentář

Reakce na zprávu
niki – 9.4.2008 20:59

ave, amici mei.. (zdar, kamarádi moji) Tak asi takhle na mě doléhá skoro rok působení na téhle škole.. :D Dělam si srandu.. Ale už je nás hodně na hraně.. :D Myslím si, že volba této školy byla pro mě jedna z 'dobrých' voleb v mém životě.. Hodněkrát jsem šlápla vedle, ale v tomto jsem si naprosto jistá! A nic bych nezměnila, kdybych se mohla vrátit.. Nadávat na profesory nemá cenu.. Vždy se najde některý, se kterým si nepadnete do oka. To musí být.. Může to být na AG, nebo třeba na jiné SŠ. Občas je už rutina, jak všichni opakují, že jsme na AG a tak bychom se podle toho měli chovat, ale to časem snad přejde.. Ale je fakt, že jsme na AG, tak bychom se podle toho mohli chovat.. :D Pokud jdete na humanitní větev, tak upozorňuju, jestli nemáte jazyky v krvy, tak to bude hodně těžké s latinou.. Nevím, zda můžu mluvit za všechny, ale mě přijde těžká fyzika.. Minulý rok náš drahý pan profesor nechal dělat 22 lidí reparáty.. A mám obavy, že letos to nebude o nic lepší(jelikož patřím mezi ně) S nějakými profesory se dá vyjít lépe, s některými hůře, podle toho, jaký si u vás udělají obrázek, ale i to se dá spravit.. Můj vztah k učení byl vždy, tak nějak, líný.. A ani na AG se to nezměnilo.. Člověk se nemusí šprtat od rána do večera, aby mohl mít dobré známky, jenom stačí občas se podívat, jestli se nepíše nějaká písemka.. A z hodiny se dá ledacos odnést.. A jelikož jste si vybrali AG, tak asi nějak si jste jisti, že to budete zvládat.. Jenom malé upozornění, pokud na základnce chodíte na obědy, tak na ně rozhodně nenadávejte :D U nás mi to přijde malinko blevajz.. :D Zkoušky byli minulý rok děsný.. Jak už tu bylo, nebyly těžké na spočítání, ale v pochopení a v tom stresu se to opravdu nedá zvládnout.. Já jsem si po matice říkala, sbohem střední školo, to bylo neskutečný! Čeština naprosto triviální.. A diktát byl super, toho jsem se obávala nejvíc a nakonec byl jednoduchý.. Nikdy neztrácejte naději.. A navíc, ve škole kolují řeči, že už nikdy nedají obdobné příklady z matiky, že to bylo strašně těžký a že už se neodváží.. :D Jinak všem držim moc pěsti a soucítím s vámi, taky jsem se tak cítila minulý rok týden před přijímačkama..

Kontakt na školu

Adresa: Akademické gymnázium
Štěpánská 22
110 00 Praha 1
www: http://www.agstepanska.cz/
e-mail: [email protected]
tel: +420 221 421 931

Komentáře 397 - 405 z 854

anonymka – 30.3.2013 21:33 reagovat strom

Ahoj, no ja jsem se na tuhle skolu nejdriv strasne chtela dostat, ale jak to tak ctu nejak me zamrazilo, ze jsem si vybrala skolu nad svoje schopnosti. Mela bych to jeste s dojizdenim a vubec. Ale zase ta druha skola na kterou se hlasim je mistní a s dost malejma nárokama. Tak si rikam ze jsem si mela dat prihlasku na neco mezi :/ :)

Anonym – 26.3.2013 16:11 reagovat strom

Skvělá škola, moc vám přeju, ať se sem dostanete! ;)

Anonym – 22.3.2013 19:46 reagovat strom

Ty jo to snad neni možný...jak někdo může říkat, že AG je jednoduchá škola? Možná se sem docela jednoduše dostanete, ale udržet se tu je často peklo, zvl. pokud jste nebyli zvyklí se na ZŠ moc učit...to vám pak doporučuju- než vstoupíte na tuto školu, tak se to naučte, já s tím měla z počátku hodně problém :D. A u nás ve třídě se nikdo na 300. místě u přijímaček nevyskytuje, moc pod čarou se jich nedostalo..A atmosféra je přátelská, to že jedou lidi částečně za sebe je samozřejmost- přišli se tam vzdělávat, aby se dostali na dobrou VŠ, měli skvěly přehled atd, nejsou tam proto, aby museli být s celou školou nejlepší kámoši...to pak můžete jít na obchodku. Škola je to skvělá a tomu, kdo ji jen kritizuje, přeju, aby skončil někde na učnáku, nebo na špatný obchodce.

Anonym – 21.3.2013 19:14 reagovat strom

Musím dodat, že na Štěpánskou se dostanou téměř všichni, kteří se hlásí, neboť sem moc studentů nechce, bojí se anebo se rozhodnou pro druhou variantu školy. (Mezi námi byli i studenti, kteří se umístili na 300. místě) Letošní přijímačky jsou oproti předchozím výsměch, ale o to je těžší se tam udržet.

Anonym – 21.3.2013 19:09 reagovat strom

Já na Štěpánskou chodím už nějaký ten pátek a to, co se tu píše je většinou lež :D. Je tu opravdu spíše nepřátelská atmosféra. Studenti se mají rádi, ale vždy jako první myslí na sebe a hlavně své známky...Je tu těžká matematika a chemie, ale můžete mít štěstí a dostat mladé profesory, s kterými je tohle peklo pohodička. Jinak, jesli si myslíte, že samé jedničky váš povznáší, omyl. Samé jedničky na vysvědčení zde měli všichni.

Anonymka – 19.3.2013 18:12 reagovat strom

ahoj, nevíte jestli je součástí přijímaček i diktát?

fsd – 10.3.2013 19:09 reagovat strom

ahoj, chtela jsem se zeptat, jestli nevite kolik deti se uz prihlasio na AG ? děkuju:)

A. – 6.3.2013 19:00 reagovat strom

S dojížděním úplně v pohodě. Záleží samozřejmě kam až dojíždíš. Jde to i s kroužky, ale člověk musí počítat s tím, že bude doma třeba v půl sedmé. Občas je to dost vysilující.

anonymka – 5.3.2013 12:54 reagovat strom

ahoj da se tahle skola zvládat i s dojizdenim? a co s nejakymi krouzky?

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis