Vlákno diskuse

Yvett – 11.11.2014 21:18 reagovat

Ahoj Adélo :) Ještě před měsícem jsem na tom byla stejně jako Ty. Jenže na základě toho, co jsem se tady dočetla, dnu otevřených dveří, dopravní dostupnosti atp., jsem usoudila, že jednoznačně je lepší AGŠ. Měli jsme také nějaké dotazy, které nám bylo poraděno zavolat si ředitelům (jdu z 8letého gymnázia, chtěli jsme vědět, jestli je to přestup nebo se na mě bude pohlížet jako kdybych šla ze ZŠ.) Na AG jsme se dovolali přímo panu řediteli, ale na Arabské se s námi nějak nikdo nechtěl bavit. Toto chování nám přišlo poněkud zvláštní. Rozhodně bych být Tebou šla na DOD, škoda, min. týden ve Štěpánské už byl, ale ještě jeden je v lednu a na Arabské je 26.11., ale tam po předchozí zkušenosti já nepůjdu. Tak si o tom udělej obrázek. Hezký večer :)

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Yvett – 11.11.2014 21:18

Ahoj Adélo :) Ještě před měsícem jsem na tom byla stejně jako Ty. Jenže na základě toho, co jsem se tady dočetla, dnu otevřených dveří, dopravní dostupnosti atp., jsem usoudila, že jednoznačně je lepší AGŠ. Měli jsme také nějaké dotazy, které nám bylo poraděno zavolat si ředitelům (jdu z 8letého gymnázia, chtěli jsme vědět, jestli je to přestup nebo se na mě bude pohlížet jako kdybych šla ze ZŠ.) Na AG jsme se dovolali přímo panu řediteli, ale na Arabské se s námi nějak nikdo nechtěl bavit. Toto chování nám přišlo poněkud zvláštní. Rozhodně bych být Tebou šla na DOD, škoda, min. týden ve Štěpánské už byl, ale ještě jeden je v lednu a na Arabské je 26.11., ale tam po předchozí zkušenosti já nepůjdu. Tak si o tom udělej obrázek. Hezký večer :)

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis