Vlákno diskuse

taktéž studentka – 28.9.2014 14:37 reagovat

Jsem zvědavá, zda takto budeš hovořit i v posledním roku studia.. Já už tu pakárnu mám naštěstí za sebou a to jen díky tomu, že nám na zkoušku ve třetím ročníku stačilo vymalovat vajíčka při nějaký ptákovině pro děti ze ZŠ, na jazyk mi stačilo donést občerstvení na majáles apod... na této škole se naučíš, samozřejmě tam jsou kvalifikovaní pracovníci, ale pokud tě bude paní docentka dusit s píčovinama, tak jak to u nás vydržela celé tři roky, tak názor prostě změníš.. naštěstí jsem zjistila, že jsme byli předposlední třída, která chytla úchylná témata na Prahu 7 a Prahu 6, takže by se dalo i říct, že se blýská na lepší časy.. ale v případě paní docentky bych tomu moc nevěřila.. jedné spolužačce na rozlučkovém večírku řekla něco ve stylu, že je to *****.. což by si člověk v jejím postavení neměl dovolit...

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
taktéž studentka – 28.9.2014 14:37

Jsem zvědavá, zda takto budeš hovořit i v posledním roku studia.. Já už tu pakárnu mám naštěstí za sebou a to jen díky tomu, že nám na zkoušku ve třetím ročníku stačilo vymalovat vajíčka při nějaký ptákovině pro děti ze ZŠ, na jazyk mi stačilo donést občerstvení na majáles apod... na této škole se naučíš, samozřejmě tam jsou kvalifikovaní pracovníci, ale pokud tě bude paní docentka dusit s píčovinama, tak jak to u nás vydržela celé tři roky, tak názor prostě změníš.. naštěstí jsem zjistila, že jsme byli předposlední třída, která chytla úchylná témata na Prahu 7 a Prahu 6, takže by se dalo i říct, že se blýská na lepší časy.. ale v případě paní docentky bych tomu moc nevěřila.. jedné spolužačce na rozlučkovém večírku řekla něco ve stylu, že je to *****.. což by si člověk v jejím postavení neměl dovolit...

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis