Vlákno diskuse

Anonym – 8.1.2014 19:09 reagovat

Když to shrnu - s pí. ředitelkou jako žák nejste absolutně v kontaktu, jediné v čem jsem se setkala s jejím rozhodnutím bylo, zda povolí jeden s několika pozn. zájezdů. Jestli hledáte gymnázium, které Vám může nabídnout široký rozhled, je to právě Voděradská. Od sexty si část svých předmětů vybíráte sami, podle budoucího povolání. Je zde velice široký výběr seminářů. Jsem ve třídě kde je kolektiv naprosto super, ale tohle si dopředu nezjistíte na žádné škole. Jestli opravdu hledáte školu, kde se chcete dobře naobědvat, velice dobře a důkladně se vzdělat - když tam budete chodit a nevykašlete se na to - najít si přátelé a vzpomínat v dobrém, jděte sem.

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Anonym – 8.1.2014 19:09

Když to shrnu - s pí. ředitelkou jako žák nejste absolutně v kontaktu, jediné v čem jsem se setkala s jejím rozhodnutím bylo, zda povolí jeden s několika pozn. zájezdů. Jestli hledáte gymnázium, které Vám může nabídnout široký rozhled, je to právě Voděradská. Od sexty si část svých předmětů vybíráte sami, podle budoucího povolání. Je zde velice široký výběr seminářů. Jsem ve třídě kde je kolektiv naprosto super, ale tohle si dopředu nezjistíte na žádné škole. Jestli opravdu hledáte školu, kde se chcete dobře naobědvat, velice dobře a důkladně se vzdělat - když tam budete chodit a nevykašlete se na to - najít si přátelé a vzpomínat v dobrém, jděte sem.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis