Vlákno diskuse

k – 31.8.2012 10:23 reagovat

Můj názor je, že každý předmět, ze kterého se nepíšou testy je záchranou pro vaši psychiku, (pokud vím pak už zbývá jen tělocvik). Výtvarka se musí brát s nadhledem, pan profesor je velice hodný, ale bere se to u nás "vědecky"-promyšlený návrh, pak různé črtání ve větším provedení, pak finální tvorba díla (maluje se na formát A1). Pokud si ze sebe umíš udělat srandu, není problém,nebudou ti vadit narážky na tvou upovídanost, nebo vehementnost pračlověka při zatloukání připínáčku šroubovákem: můj případ). Jo a v prváku není dobrý nápad při hodinách žvýkat :)

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
k – 31.8.2012 10:23

Můj názor je, že každý předmět, ze kterého se nepíšou testy je záchranou pro vaši psychiku, (pokud vím pak už zbývá jen tělocvik). Výtvarka se musí brát s nadhledem, pan profesor je velice hodný, ale bere se to u nás "vědecky"-promyšlený návrh, pak různé črtání ve větším provedení, pak finální tvorba díla (maluje se na formát A1). Pokud si ze sebe umíš udělat srandu, není problém,nebudou ti vadit narážky na tvou upovídanost, nebo vehementnost pračlověka při zatloukání připínáčku šroubovákem: můj případ). Jo a v prváku není dobrý nápad při hodinách žvýkat :)

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis