Vlákno diskuse

Anonym – 26.7.2011 20:13 reagovat

Nevím ale asi si ne všichni uvědomují, že je nikdo nenutí na tuto školu chodit. Tato škola je výběrová a není pro lidi, kteří neumí pracovat v JAKÉMKOLI směru. Já osobně jsem nanejvýš spokojený s výukou i s profesory na této škole. Jak tu již bylo zmíněno angličtině je věnována větší pozornost, protože cílem této školy je udělat zkoušky IB, které se v životě budou zajisté hodit. O krádežích vím, ale není to tak, jakože by se každý den ukradl notebook nebo něco drahého. Sami učitelé upozorňují, že drahé věci nosíme do školy na vlastní nebezpečí. Kolektiv se ve všech třídách liší a není vždy úplně přátelský, ale to je na každé škole. Na druhou stranu je tu vždy někdo kdo dokáže celý kolektiv usměrnit a zamezit zbytečným hádkám, přece jenom spolu budeme ještě studovat dalších několik let.

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Anonym – 26.7.2011 20:13

Nevím ale asi si ne všichni uvědomují, že je nikdo nenutí na tuto školu chodit. Tato škola je výběrová a není pro lidi, kteří neumí pracovat v JAKÉMKOLI směru. Já osobně jsem nanejvýš spokojený s výukou i s profesory na této škole. Jak tu již bylo zmíněno angličtině je věnována větší pozornost, protože cílem této školy je udělat zkoušky IB, které se v životě budou zajisté hodit. O krádežích vím, ale není to tak, jakože by se každý den ukradl notebook nebo něco drahého. Sami učitelé upozorňují, že drahé věci nosíme do školy na vlastní nebezpečí. Kolektiv se ve všech třídách liší a není vždy úplně přátelský, ale to je na každé škole. Na druhou stranu je tu vždy někdo kdo dokáže celý kolektiv usměrnit a zamezit zbytečným hádkám, přece jenom spolu budeme ještě studovat dalších několik let.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis