Vlákno diskuse

Lenka – 16.2.2011 16:57 reagovat

Maturovala jsem zde v roce 2005, ráda na školu vzpomínám, fajn učitelé, prostředí nic moc, ale to je přece jedno, peníze navíc jsem nedávala, učila jsem se dobře, bavilo mě to. Paní ředitelka se vždy jen na vysokých podpatcích nesla chodbou sem a zase zpět, nic jiného s námi společného neměla, tudíž nehodnotím. Strávila jsem tam 5 spokojených let a kvalita znalostí si myslím odpovídá dálkovému studiu, kdo chce dál na VŠ, ten se dostane při větší či menší snaze, prostě maturitu máte, znalosti taky, práci jsem sehnala fajn. Kritizují určitě ti, co čekali, že něco získají bez práce, taky mezi námi byli a odešli, ti pečliví prošli v pohodě i s maturitou.

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Lenka – 16.2.2011 16:57

Maturovala jsem zde v roce 2005, ráda na školu vzpomínám, fajn učitelé, prostředí nic moc, ale to je přece jedno, peníze navíc jsem nedávala, učila jsem se dobře, bavilo mě to. Paní ředitelka se vždy jen na vysokých podpatcích nesla chodbou sem a zase zpět, nic jiného s námi společného neměla, tudíž nehodnotím. Strávila jsem tam 5 spokojených let a kvalita znalostí si myslím odpovídá dálkovému studiu, kdo chce dál na VŠ, ten se dostane při větší či menší snaze, prostě maturitu máte, znalosti taky, práci jsem sehnala fajn. Kritizují určitě ti, co čekali, že něco získají bez práce, taky mezi námi byli a odešli, ti pečliví prošli v pohodě i s maturitou.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis