Vlákno diskuse

Slečna Vyhonilová – 24.6.2009 22:57 reagovat

Na tuto školu chodím již dva roky a zatím na mě neudělala dobrý dojem. K panu řediteli se raději ani nebudu vyjadřovat ...Také profesorský sbor je nepopsatelný. Například profesorka na němčinu pí. Urbanová mne chtěla poslat na konci školního roku se známkami 1,2 na reparát. Za tento školní rok jsem chyběla pouze 6 hodin a zrovna ten den,kdy jsem byla nachlazena, zkoušela naší polovinu. Nebyla schopna mne za celý půlrok vyzkoušet. Mám pocit,že v nejbližší době mi dojde trpělivost a přestoupím na jiné gymnázium, protože způsob jakým se zde učí mi absolutně nevyhovuje !

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Slečna Vyhonilová – 24.6.2009 22:57

Na tuto školu chodím již dva roky a zatím na mě neudělala dobrý dojem. K panu řediteli se raději ani nebudu vyjadřovat ...Také profesorský sbor je nepopsatelný. Například profesorka na němčinu pí. Urbanová mne chtěla poslat na konci školního roku se známkami 1,2 na reparát. Za tento školní rok jsem chyběla pouze 6 hodin a zrovna ten den,kdy jsem byla nachlazena, zkoušela naší polovinu. Nebyla schopna mne za celý půlrok vyzkoušet. Mám pocit,že v nejbližší době mi dojde trpělivost a přestoupím na jiné gymnázium, protože způsob jakým se zde učí mi absolutně nevyhovuje !

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis