Vlákno diskuse

mick – 13.4.2008 12:15 reagovat

tak na tuhle školu chodím čtvrtým rokem a teď končím (9.třída)...my jsme poslední třída, do které se dělali zkoušky a tudíž máme ještě nějaké ty body na gymnázia. Na ty čtyři roky si rozhodně nemůžu stěžovat. třída je super, učitelé výborní... A co se týče vybavení školy, tak patří mezi nejlepší, co znám. Když jsem chodil po dnech otevřených dveří, tak jsem nenašel školu, která by byla jako lupáčova. My máme totiž skoro v každé učebně interaktivní tabule atd. takže to byl celkem záhul, ale každopádně všem doporučuju, tahle škola ze mě udělala toho, co jsem nikdy nebyl a výborně mě připravila na sš. i když každý píše, že škola upadá, tak podle mě je výborná

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
mick – 13.4.2008 12:15

tak na tuhle školu chodím čtvrtým rokem a teď končím (9.třída)...my jsme poslední třída, do které se dělali zkoušky a tudíž máme ještě nějaké ty body na gymnázia. Na ty čtyři roky si rozhodně nemůžu stěžovat. třída je super, učitelé výborní... A co se týče vybavení školy, tak patří mezi nejlepší, co znám. Když jsem chodil po dnech otevřených dveří, tak jsem nenašel školu, která by byla jako lupáčova. My máme totiž skoro v každé učebně interaktivní tabule atd. takže to byl celkem záhul, ale každopádně všem doporučuju, tahle škola ze mě udělala toho, co jsem nikdy nebyl a výborně mě připravila na sš. i když každý píše, že škola upadá, tak podle mě je výborná

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis