Vlákno diskuse

Maruška – 19.2.2008 17:01 reagovat

Na školu Filosofskou jsem chodila přibližně 5 let (v 7.třídě jsem odešla na víceleté gym.) a i když mám na tuhle školu dobré vzpomínky, musím přiznat, že co se týče výuky cizích jazyků, trochu pokulhává. Polovina mé nové třídy přišla také z jazykových škol a můžu říct, že většina žáků byla o hodně lépe připravena než já. Už je to samozřejmě delší doba co jsem školu opustila, jelikož letos maturuji, tedy nevím jak moc se přístup školy ve výuce změnil. Podle mého názoru velký podíl na špatném vedení a chodu školy měla (již nejspíše bývalá) ředitelka Tarabová. Jinak si myslím, že tato škola je dobrá ve svém přístupu k žákům a takéco se týká mimoškolních aktivit.

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Maruška – 19.2.2008 17:01

Na školu Filosofskou jsem chodila přibližně 5 let (v 7.třídě jsem odešla na víceleté gym.) a i když mám na tuhle školu dobré vzpomínky, musím přiznat, že co se týče výuky cizích jazyků, trochu pokulhává. Polovina mé nové třídy přišla také z jazykových škol a můžu říct, že většina žáků byla o hodně lépe připravena než já. Už je to samozřejmě delší doba co jsem školu opustila, jelikož letos maturuji, tedy nevím jak moc se přístup školy ve výuce změnil. Podle mého názoru velký podíl na špatném vedení a chodu školy měla (již nejspíše bývalá) ředitelka Tarabová. Jinak si myslím, že tato škola je dobrá ve svém přístupu k žákům a takéco se týká mimoškolních aktivit.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis