Vlákno diskuse

nuna – 28.11.2007 20:34 reagovat

No tak...tenhle ústav (jak tomu stejně všichni říkaj) je fakt ústav. Někteří učitelé fakt supr, ale některý nechápu co tam dělaj. Fakt mám ráda Matěkovou je fakt nesmírně chytrá!! a Svobodovou, sice je posedlá biologií, ale jinak supr a pak ta nová supr profesorka na češtinu a ještě Fojtů, ale naopak jsou tu učitelé, který uplně nemůžu vystát, jako třeba Stojanová, Šmídová!!, Vajdič, Sobková, no z tý by se jeden posolil :oD...jo a ještě jsem chtěla...k tomu kolektivu: Já jsem tu našla prostě nejlepčí třídu jakou jsem mohla. Nevím jestli je to tak i v jiných třídách, ale ta naše je nej!!! :o* Prostě a jednoduše chodím tam ráda, ale někdy bych se uprostřed hodiny sbalila a odešla...takže asi takhle :o)

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
nuna – 28.11.2007 20:34

No tak...tenhle ústav (jak tomu stejně všichni říkaj) je fakt ústav. Někteří učitelé fakt supr, ale některý nechápu co tam dělaj. Fakt mám ráda Matěkovou je fakt nesmírně chytrá!! a Svobodovou, sice je posedlá biologií, ale jinak supr a pak ta nová supr profesorka na češtinu a ještě Fojtů, ale naopak jsou tu učitelé, který uplně nemůžu vystát, jako třeba Stojanová, Šmídová!!, Vajdič, Sobková, no z tý by se jeden posolil :oD...jo a ještě jsem chtěla...k tomu kolektivu: Já jsem tu našla prostě nejlepčí třídu jakou jsem mohla. Nevím jestli je to tak i v jiných třídách, ale ta naše je nej!!! :o* Prostě a jednoduše chodím tam ráda, ale někdy bych se uprostřed hodiny sbalila a odešla...takže asi takhle :o)

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis