Vlákno diskuse

Vaněčková – 9.10.2007 11:49 reagovat

S touto školou, její výukou a skladbou odborného učitelského personálu jsem velmi spokojená. Škola investuje i do oprav budov, je pro velké množství žáků z dalekého okolí a díky osobnosti paní ředitelky vychází všem velmi vstříc, o důležitých věcech jedná osobně. Za moje děti, které tuto školu navštěvují, musím školu jen pochválit! Možná, by se mohla zlepšit nabídka obědů (někdy je tvrdé maso nebo v opačném případě nelze dětem přidat ani brambory; myslím, že děti nejsou tolik vybíravé, ale občas jídelníček sklouzává k UHO a UČO (univerzální hnědá a červená omáčka) a nezdá se mi přiměřené, aby po obědě přišly domů a doma si daly ještě jednu porci oběda). Jinak se velmi zlepšila oragnizace obědnávání - na čipy, což si děti pochvalují.

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Vaněčková – 9.10.2007 11:49

S touto školou, její výukou a skladbou odborného učitelského personálu jsem velmi spokojená. Škola investuje i do oprav budov, je pro velké množství žáků z dalekého okolí a díky osobnosti paní ředitelky vychází všem velmi vstříc, o důležitých věcech jedná osobně. Za moje děti, které tuto školu navštěvují, musím školu jen pochválit! Možná, by se mohla zlepšit nabídka obědů (někdy je tvrdé maso nebo v opačném případě nelze dětem přidat ani brambory; myslím, že děti nejsou tolik vybíravé, ale občas jídelníček sklouzává k UHO a UČO (univerzální hnědá a červená omáčka) a nezdá se mi přiměřené, aby po obědě přišly domů a doma si daly ještě jednu porci oběda). Jinak se velmi zlepšila oragnizace obědnávání - na čipy, což si děti pochvalují.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis