Vlákno diskuse

kilíí – 7.8.2007 15:18 reagovat

tak si to tu po dlouhé době opět čtu a některé názory lidí kteří nejsou na naší škole mě docela štvou! za prvé, my nejsme na soukromé školo proto, že jsem se nedostali na státní, ale proto, že nám bylo slibováno spoustu věcí které jen tak na nějáké státní škole neexistují!! a za druhé nás prosím nehodnotte sprostými nadávkami za náš názor, zkuste si ortenovo náměstí a ze svých slov proti nám se ihned vyléčíte! a názor můj na tuto školu zní asi takto : pokud chcete studovat prestižní školu, se kterou vás čeká nějaká budoucnost, nechodtë na ortenovo náměstí a raději zvolte něco jiného! pomlouvat docentku bastlovou nebudu protože asi každý víme na čem jsme! a myslím, že by jsme s tím mohly začít něco dělat co vy na to?? kdo má nějaký REÁLNÝ nápad co s tím tak písněte na tuten meil : [email protected]

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
kilíí – 7.8.2007 15:18

tak si to tu po dlouhé době opět čtu a některé názory lidí kteří nejsou na naší škole mě docela štvou! za prvé, my nejsme na soukromé školo proto, že jsem se nedostali na státní, ale proto, že nám bylo slibováno spoustu věcí které jen tak na nějáké státní škole neexistují!! a za druhé nás prosím nehodnotte sprostými nadávkami za náš názor, zkuste si ortenovo náměstí a ze svých slov proti nám se ihned vyléčíte! a názor můj na tuto školu zní asi takto : pokud chcete studovat prestižní školu, se kterou vás čeká nějaká budoucnost, nechodtë na ortenovo náměstí a raději zvolte něco jiného! pomlouvat docentku bastlovou nebudu protože asi každý víme na čem jsme! a myslím, že by jsme s tím mohly začít něco dělat co vy na to?? kdo má nějaký REÁLNÝ nápad co s tím tak písněte na tuten meil : [email protected]

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis