Vlákno diskuse

Bohužel radši beze jména! – 12.1.2007 14:10 reagovat

Na této škole jsem jen krátce, ale už po pár měsících jsem znechucená... Škola je pod těžkou diktaturou Pí Bastlové, učitelé a studenti se bojí cokoliv říct. Projevením názoru se stáváte nepohlodlnými a je vám to ihned dáno razantně dáno najevo... Pokud od školy za kterou platíte čekáte alespoň slušné zacházení, tak rozhodně nechoďte sem... Rozhodně za své peníze nedostanete kvalitní výuku, protože kvalitním učitelům není povolena.Na škole nenjsou dodržovány ani základní hygienické předpisy a nikdo s tím nic neudělá kvůli strachu z DESPOTICKÉ ženský... Je neuvěřitelné kolik lidí dokáže ovládnout!!!

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Bohužel radši beze jména! – 12.1.2007 14:10

Na této škole jsem jen krátce, ale už po pár měsících jsem znechucená... Škola je pod těžkou diktaturou Pí Bastlové, učitelé a studenti se bojí cokoliv říct. Projevením názoru se stáváte nepohlodlnými a je vám to ihned dáno razantně dáno najevo... Pokud od školy za kterou platíte čekáte alespoň slušné zacházení, tak rozhodně nechoďte sem... Rozhodně za své peníze nedostanete kvalitní výuku, protože kvalitním učitelům není povolena.Na škole nenjsou dodržovány ani základní hygienické předpisy a nikdo s tím nic neudělá kvůli strachu z DESPOTICKÉ ženský... Je neuvěřitelné kolik lidí dokáže ovládnout!!!

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis