Vlákno diskuse

Nikola – 3.1.2007 21:45 reagovat

Ahojky!Lidičky nejsem jediná,kdo se bude ptát...to je jasný a takovejch dotazů jako mám já,je tu moc,ale stejně se zeptám :)Vybírám si mezi tímhle gymplem a ještě jedným.... Jsem obyčejná holka..co to chce někam dotáhnout a to že mám samí jedničky není vo tom,že bych byla šprtna..vůbec...spíš že chci něco dokázat..ale na druhou stranu jsem taky docela tele,co zmatkuje...ve škole mě skoro všechno baví..spíš záleží na tom,jakýho máme učitele... píšete tu..že je to spíš takový přírodovědný..dobře.....ale řekněte mi prsím ještě něco o učitelých,o přístupu k dětem atd.....slyšela jsem..že je tohle výborná škola...ale že je trochu snobská...mno..nevim..je to těžký a třeby vy mi trošku pomůžete , abych se už konečně rozhodla a dala přihlášku na tu správnou školu...díky moc....

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Nikola – 3.1.2007 21:45

Ahojky!Lidičky nejsem jediná,kdo se bude ptát...to je jasný a takovejch dotazů jako mám já,je tu moc,ale stejně se zeptám :)Vybírám si mezi tímhle gymplem a ještě jedným.... Jsem obyčejná holka..co to chce někam dotáhnout a to že mám samí jedničky není vo tom,že bych byla šprtna..vůbec...spíš že chci něco dokázat..ale na druhou stranu jsem taky docela tele,co zmatkuje...ve škole mě skoro všechno baví..spíš záleží na tom,jakýho máme učitele... píšete tu..že je to spíš takový přírodovědný..dobře.....ale řekněte mi prsím ještě něco o učitelých,o přístupu k dětem atd.....slyšela jsem..že je tohle výborná škola...ale že je trochu snobská...mno..nevim..je to těžký a třeby vy mi trošku pomůžete , abych se už konečně rozhodla a dala přihlášku na tu správnou školu...díky moc....

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis