Vlákno diskuse

Klára – 7.4.2006 09:33 reagovat

Když čtu některá hodnocení, myslím že lidi co je psali by měli být rádi, že mají tu možnost Libeňák navštěvovat. Mluvím o jejich písemném projevu. Nedivím se, že si pak stěžují na profesory, kteří z nich chtějí udělat kultivované lidi...Školu jsem ukončila před čtyřmi roky a teď jsem na vysoké škole, jako téměř 85% našeho tehdejšího ročníku. Což si myslím že mluví za vše, pokud máme hodnotit kvalitu školy. Plně souhlasím s hodnocením pana "M": Co Vám tahle škola dala, konkrétně jednotliví profesoři, poznáte později... A myslím že budete ještě rádi vzpomínat...

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Klára – 7.4.2006 09:33

Když čtu některá hodnocení, myslím že lidi co je psali by měli být rádi, že mají tu možnost Libeňák navštěvovat. Mluvím o jejich písemném projevu. Nedivím se, že si pak stěžují na profesory, kteří z nich chtějí udělat kultivované lidi...Školu jsem ukončila před čtyřmi roky a teď jsem na vysoké škole, jako téměř 85% našeho tehdejšího ročníku. Což si myslím že mluví za vše, pokud máme hodnotit kvalitu školy. Plně souhlasím s hodnocením pana "M": Co Vám tahle škola dala, konkrétně jednotliví profesoři, poznáte později... A myslím že budete ještě rádi vzpomínat...

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis