Vlákno diskuse

kvartánka – 3.3.2006 19:51 reagovat

Tak koukám, že v poslední době se tady řeší hlavně florbalisti. Souhlasím s názorem, že florbalové třídy jsou na naší škole hodně protěžované a nelíbí se to nejen studentům, ale i profesorům(osobní zkušenost). Mrzí mě, že odešly tak skvělé profesorky jakými byly prof. Janátová, Vojnová aj. K ohodnocení stávajících profesorů snad radši psát nic nebudu. Já mám nejraději prof. Menšíkovou. A.. asi bych zlepšila úrověň výuky aj(aspoň tedy v některých případech). Ale teď to hlavní. Nechápu, proč se u nás na škole zavádí povinný seminář z informatiky. A to na úkor jednoho jiného semináře. Takže místo standardních dvou si budeme moci zvolit pouze jeden. To je fakt bomba! Snažila jsem se o tom dozvědět něco více na MSMT, ale tam o tom nic nepíší. Doufám, že se nám to podaří změnit. Přeji mnoho studijních úspěchů ***

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
kvartánka – 3.3.2006 19:51

Tak koukám, že v poslední době se tady řeší hlavně florbalisti. Souhlasím s názorem, že florbalové třídy jsou na naší škole hodně protěžované a nelíbí se to nejen studentům, ale i profesorům(osobní zkušenost). Mrzí mě, že odešly tak skvělé profesorky jakými byly prof. Janátová, Vojnová aj. K ohodnocení stávajících profesorů snad radši psát nic nebudu. Já mám nejraději prof. Menšíkovou. A.. asi bych zlepšila úrověň výuky aj(aspoň tedy v některých případech). Ale teď to hlavní. Nechápu, proč se u nás na škole zavádí povinný seminář z informatiky. A to na úkor jednoho jiného semináře. Takže místo standardních dvou si budeme moci zvolit pouze jeden. To je fakt bomba! Snažila jsem se o tom dozvědět něco více na MSMT, ale tam o tom nic nepíší. Doufám, že se nám to podaří změnit. Přeji mnoho studijních úspěchů ***

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis