Střední odborná škola pro administrativu EU

Přidat komentář

Kontakt na školu

Adresa: Lipí 1911
193 00 Praha 9
www: http://www.skola-eu-praha.cz/
e-mail: skola@skola-eu-praha.cz
tel: +420 281 012 711

Komentáře 1 - 9 z 1018

* – 3.6.2017 21:02 reagovat strom

Na prava se lidi od nas dostavaji. Samozrejme se na zkousky musi pripravovat stejne jako gymplaci. V Praze, Plzni, Olomouci scia a v Brne maji svoje testy. Vse je o snaze a taky nekdy o stesti. Vsem, kdo se na skolu dostali preji, aby sveho rozhodnuti nelitovali. Je to hlavne o nas studentech, jaky si to udelame, takovy to budeme mit!

Anonym – 9.5.2017 22:01 reagovat strom

Jako každá škola má i tato své klady a zápory. Škola je na státní školu bezvadně vybavena, to se jí musí uznat. Nabízí spoustu výletů a aktivit. Přednášky zde bývají opravdu zajímavé, ale jsou jen pro vyvolené třídy. Někteří učitelé jsou opravdu skvělí a výuka jazyků také není k zahození, pokud však narazíte na dobrého učitele. S 3. jazykem nijak zvlášť moc nepočítejte, po druháku se většinou ruší, vzhledem k nedostatku žáků, co by na hodiny chodili. Její 4 obory zní zpočátku opravdu zajímavě, avšak právní administrativa Vás na přijímací zkoušku na VŠ ani zdaleka nepřipraví, přesto je spolu s PDS opravdu lepší volbou pro studium, než mediální komunikace či řízení lidských zdrojů. Řízení lidských zdrojů, ač je nejvíce opomíjeno, je zde asi jeden z těch oborů s "budoucností", pokud půjdete na VŠ v podobném směru. A největší šaškárnou tady je mediální komunikace, ač je zde teprve 4. rokem, mohli by zde mít učitele, kteří v tom oboru něco umí - nemají je. Skvěle budete zvládat archivnictví spolu s programováním, ale předměty, proč jste jsem šli, Vám budou jen znechuceny. Učitelé nemají ani tušení o médiích, žurnalistice či fotografii. Naučíte se vše z Wikipedie a Youtube a tito "učitelé" Vás budou známkovat, aniž by své známky odůvodnili. Nečekejte od nich jakoukoliv podporu, že Vás něco naučí nebo Vás budou nějak rozvíjet v těchto směrech.

anonym – 2.3.2017 12:59 reagovat strom

Skvělá škola to je, pokud teda nestudujete pro celé vedení této školy podřadný obor řízení lidských zdrojů. Na ,,erka'' se z vysoka kašle, bohužel, přitom je to nejzajímavější a dle mnoha učitelů i nejtěžší obor tady.

Anonym – 26.2.2017 20:22 reagovat strom

Myslím si, že tahle škola je jednou z nejlepších škol v naší republice. Najde se zde pár rýpalů, kteří jsou stále s něčím nespokojeni, ale podívejte se na to, jak vypadá naše škola a jak vypadají ostatní zaflusané obchodky atd. Vzdělávací program, který naše škola nabízí je originál, který se snaží neúspěšně opsat školy jako Drtinka..... Profesoři jsou skvělí a podle toho je znát kvalita výuky ve všech směrech. Škola nám nabízí spoustu možností a setkání se zajímavými lidmi, se kterými bychom jsme se normálně ani nesetkali. Jsem v PR týmu naší školy a jsem na to neuvěřitelně hrdý. Prezentaci školy dávám přednost i před svými oblíbenými aktivitami a tajně doufám, že jednou budu viset na zdi vedle těch, kteří tu možnost již dostali. Radím Vám, na jinou školu nechoďte. Dát přihlášku na tuhle školu bylo mé nejlepší rozhodnutí. Jsem v druhém ročníku a nikdy jsem nebyl šťastnější.

Anonym – 29.1.2017 23:11 reagovat strom

Je tu někdo, kdo sel po téhle skole studovat práva? Samozřejmě z právní administravity. Nebo je to vůbec mozne? Připraví vás škola na přijímačky?

Anonym – 4.11.2016 11:26 reagovat strom

Tahle škola je jako tetování. Na pohled dobrý, ale ve skutečnosti jen škodí zdraví. Z venku juj, uvnitř fuj.

* – 27.10.2016 09:25 reagovat strom

Skolu mam rada, ucit se musim, ucitele jsou fajn, mame saunu, posilovnu, hodne krouzku na DM, na ktere se mohou prihlasit vsichni ze skoly, akce ve skole i mimo skolu. V automatu levne kafe, filtrovana voda, wifi pro vsechny, tiskarna vsem k dispozici, filmove studio, vylety do USA, Span., kombinovane do Belgie, Lucemb. a Francie, pak do Anglie. Treti jazyky podle zajmu muze studovat kazdy, kdo se prihlasi. Praxe, besedy, sportovni akce vc. navstev hokeje, divadel, soudu, vezeni, parlamentu, atd. Kdyz jsem aktivni, mam velke moznosti. Vse na urovni. Tot muj nazor☺

Anonym – 9.10.2016 12:25 reagovat strom

To chápu, když neumíš napsat správně jsem/sem je to pro tebe asi špatná škola.Co takhle učňák?:DDD

Anonym – 18.9.2016 18:38 reagovat strom

Nechoďte jsem. Nejhorší rozhodnutí mého dosavadního života.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis