Soukromá obchodní akademie Opava s.r.o.

Přidat komentář

Kontakt na školu

Adresa: Šrámkova 1457/4
Opava
www: http://www.soukroma-oa-opava.cz/

Komentáře 1 - 9 z 4

Anonym – 15.9.2015 12:22 reagovat strom

Pokud studujete dálkově, je to hrůza! Vyučující němčiny vám klidně na zkouškách řekne, že dnes nemá u sebe testy a že tedy máte přijet v jiný termín. V jiném předmětu vám učitelka klidně dá na zkouškách nedostatečnou jen proto, že jste si během psaní testu odběhli na záchod a to bez ohledu na výsledky testu. Na dotaz, jaké jste v testu měli chyby, když vám za to dala pětku, vám odpoví, že si máte přijet osobně, že takové in formace mailem nebo telefonem nesděluje... Neříkám, že všichni jsou tam takoví, u některých je velice vstřícný přístup, ale těch několik individuí v učitelském sboru vám studium nadobro znechutí.

Josef Zemek – 26.11.2014 18:09 reagovat strom

Ani jsem netušil, že zveřejnění hodnocení na FB k SOA vyvolá takové reakce. Byl jsem upozornění, že závistivec a zároveň "Anonym potvrdil" hodnocení již z roku 2010. Reaguji jako skutečná osoba a nemusím se stydět za sebe. P.S. Jestli jím buchty a zveřejňuji na FB je má soukromá věc.

Anonym – 26.11.2014 10:18 reagovat strom

Odmaturoval jsem na této školy před dvěma lety a momentálně studuji sociologii na Karlovce. Učitelé zde byli velmi vstřícní, narozdíl od Soukromé podnikatelky, ze které jsem přešel po prvním ročníku. Pan Zemek se akorát snaží hatit tuto školu a v mezičase, přidává fotky buchet na fb. Na střední jsem závodně dělal atletiku a tato škola mi umožnila v pohodě odmaturovat. Pokud se chceš učit naučíš se, pokud ne nenaučíš se. Přístup byl zde lidštější a pohodový. Za mě skvělá škola.

Anonym – 24.4.2010 08:50 reagovat strom

Tahle škola není snad ani škola. Vezmou kohokoliv a je jim jedno co má za známky. Hlavní je, že budete platit. Nenaučí Vás absolutně nic. Na tuhle školu jsem chodil a byla to má největší chyba. Je to skvělá škola jen pro lidi, kteří mají pětky tam se jim bude líbit, protože 90% kantorů neučí a v hodinách si můžete dělat co chcete. Je to zvěřinec. Vedení školy (ředitel a zástupce) jsou čistí podnikatelé, které nebude zajímat nějaké učení jen Vaše peníze. Pokuď budete mít problém a budete chtít mluvit s ředitelem ten s Váma nikoliv. U téhle školy opravdu platí pravidlo maturita za peníze. Pokuď někdo, ale chcete mít větší znalosti než na základce tak tam rozhodně nechoďte jsou to ztracené roky života. A to vůbec nemluvím o těch penězích. Tahle škola Vám nedá absolutně nic. Může se líbit opravdu jen těm hloupým co nic nechtějí dělat. Ideální pro lidi ze zvláštní školy. Můžete tu i říct o učitelce, že je *****. Ona i když Vás slyší nic neudělá. Hlavní, že jste zaplatili.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis