Gymnázium Nad Alejí

Přidat komentář

Kontakt na školu

Adresa: Nad Alejí 1952
162 00 Praha 6
www: http://www.alej.cz/
e-mail: gymnasium@alej.cz
tel: 235 010 160

Komentáře 1 - 9 z 193

anonym3:) – 22.6.2017 13:21 reagovat strom

HORŠÍ ŠKOLU V CELÉM VESMÍRU NENAJDETE. POKUD CHCETE UMŘÍT, ÁLEJ JE JASNÁ VOLBA. NEVIDÍM ALE V TAKOVÉM NIHILISMU DŮVOD. POKUD NARAZÍTE NA PANÍ PROFESORKU TÖPFEROVOU, PŘIPRAVTE SE, ŽE VÁS ONA A JEJÍ SVĚTELNÁ AUTÍČKA POŠLOU ROVNOU DO PRYČ. UČITELÉ NEJSOU VŮBEC INDIVIDUALISTIČTÍ, VEDENÍ JE ZKOSTNATĚLÉ A NEBERE SE OHLEDY NA TO, ŽE STUDENTA NEMUSÍ BAVIT KAŽDÝ PŘEDMĚT. PROTĚŽUJÍ SE PŘÍRODOVĚDNÉ PŘEDMĚTY, TATO ŠKOLA JE NEJHORŠÍ VOLBA, JAKOU JSEM KDY UDĚLAL.

Anonym – 21.5.2017 22:15 reagovat strom

,,Alej je škola pro lidi."

Anonym – 21.5.2017 22:15 reagovat strom

Na škole si každej najde, co chce. Učení na vysoké úrovni, ale pokud jste ***** a  procházíte se čtyřkami, lze to taky. Školní jídelna: chce to si zvyknout na malé porce. Bufet: sušenky na tisíc způsobů, bagety (asi nejlepší) , párek v rohlíku, pečivo, tousty, čokolády, sešity, ochucená voda, neochucená voda, klimatizace, automat na kafe, špunty do uší... Profesoři: milí, se všema si popovídáte, skoro všichni rozumí předmětu, co učí. Nejlepší výuka angličtiny ve své kategorii. U některých kantorů je samozřejmě různá míra tolerance atd. Školní akce: seznamovací kurz, lyžařské kurzy, v tercii Anglie, na konci kvarty (u 4letýho v září) kurz Šance - nejlepší!!!!, vodácký kurzy... plus jednou ročně Akademie a Alej Music Fest (doporučuju). Jinak spousta akcí "studenti pro studenty" Škola má přízemí a tři patra, většina budovy po rekonstrukci. Velká (s novou podlahou) a malá tělocvična, boulder, posilovna, masér, malý a velký hřiště, zkušebna pro kapely, zamykatelný prostor na kola a mopedy, divadlo. NAROZDÍL OD KEPLERA 2 PÁRY ZÁCHODŮ NA PATRO (nezabloudíte) Lokalita: dobrá doprava (metro tram bus), Billa, několik větnamců, v blízkosti pobočka ČS, obora Hvězda (využívaná i v hodinách Tv), Vypich, kde můžete hrát frisbee, (pokud tam zrovna nehraje Kabát), několik restaurací, čajovna... Nevýhody - - o skříňku v šatně se musí dělit 2 lidi - jakmile ráno vstoupíte do školy, bez papíru vás vrátná nepustí dřív než ve 12:30 (i když se chcete jenom v 7:45 vrátit do auta, protože jste si tam něco zapomněli)

Anonym – 10.5.2017 00:06 reagovat strom

Je to tu přátelský a jsou tu i super akce a o výuce nemusím ani mluvit-špičková.

Anonym – 8.5.2017 22:37 reagovat strom

Já hrozně moc oceňuju rozvrhy.Jinak jsem tu moc šťastná,je tu fajn parta a vzdělání je maximálně kvalitní.Jestli premyslite nad dovrym gymplem pojde k nam :)

Anonym – 7.5.2017 12:13 reagovat strom

Můžu jen doporučit.Super pohodoví lidi,vstřícní učitelé,pripravi vas skvele na vysku,maturitu a ruzne jazykove certifikaty a mne osobne se libi i jak ta skola vypada

Anonym – 3.5.2017 23:15 reagovat strom

Nejlepsi na tehle skole jsou vyborni ucitele a vyuka jazyku.I kdyz se hodne lidi boji,ze jsou tady sprti,jsou tu sami v pohode lidi a prijde mi ,ze se tady vsichni berem takovi jaci jsme.Rozvrhy jsou na tak prestizni gympl taky skvele.Jedine co bych asi vytkl je skolni jidelna.

Anonym – 2.5.2017 23:18 reagovat strom

Tesim se na vsechny budouci prvaky :)

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis