Gymnázium Jiřího-Gutha Jarkovského

Přidat komentář

Kontakt na školu

Adresa: Truhlářská 22
110 00 Praha 1
www: http://www.truhla.cz/index_gym.php
e-mail: info@truhla.cz
tel: +420 224 816 816

Komentáře 1 - 9 z 27

Eliza – 19.3.2020 20:07 reagovat strom

Prosím, nechoďte na tuto školu, maximálně na italský program. Jinak je základka utlačovaná gymplem, a gympl utlačován italským programem. Učitelé jsou až nesnesitelní (většinou), řvaní na studenti je v perfektním pořádku. Neustále je něco rozbitého, škola nemá ani pořádně umytá okna a všude něco smrdí. Vaření jídelny je docela průměrné. Plus jsou docela ucházející zájezdy a škola leží v centru města, ale to jsou tak všechny kladné body...

Anonym – 27.8.2016 19:59 reagovat strom

http://www.truhla.cz/

Antonín Chmelenský – 7.6.2016 09:02 reagovat strom

Nechoďte sem na základku. Základka naprosto k ničemu. Jste tam utlačováni gymplem. Dalš8 skvělá věc jsou autisti kteří se chpvají jako naprostá hovada: věčně je vykřikují a nadávají všem kolem sebe. Učitelé jim ani nemohou nic říct a my taky ne. Představte si,že jdete po chodbě a za vámi je autista,kterému se nelíbíte a tak jde a praští vás a vy s tím samozřejmě nic nemůžete udělat. Takže pokud chcete být boxovací pytel autistúm pravé místo pro vás.

Anonym – 6.1.2016 21:25 reagovat strom

Tahle škola je super. Příjemná atmosféra, učitelé skvělí (až na malé výjimky), nejlepší kolektiv. Rozhodně doporučuji.

Anonym – 20.12.2015 18:51 reagovat strom

Nechoďte sem nikdo. Pokud budete na základce, budete utlačovaný, jelikož ředitelka a celý učitelský sbor (až na pár výjimek) upřednostňuje gympl. Na gymplu jsou takový individua, že to ani není možný. U pár lidí mám dokonce podezření, že museli ředitelku nějakým způsobem podplatit, protože jinak nevím, jak se na ten gympl vůbec dostali. Zájezdy jsou docela plus. Na dnech otevřených dveří vám řeknou, že časem budete pracovat i s ipodem. Moje kamrádka v septimě se k nim nedostala za celých sedm let. A pak jsou tady autisti. Věčně vykřikují o hodinách, narušují je a učitel nic nemůže říct, i přesto že by chtěl (viz moje češtinářka). Říkat o téhle škole, že je to jazykovka je hodně přemrštěné. Máte na výběr z němčiny a francouzštiny. Ať už si vyberete jedno, nebo druhý, stejně budete umět na konci studia úplně kulový. Jediné co na téhle škole stojí za to, aby jste sem šli, je Ševic. Nejlepší učitel dějepisu na světě. Ševic is love, Ševic is life!

Anonym – 28.3.2015 10:47 reagovat strom

Nevíte, jestli sem můžu přestoupit z gymplu? Předem díky.

Anonymka – 9.3.2015 18:24 reagovat strom

Mohla bych se zeptat , jsou tady zkoušky nanečisto scio nebo mají také vlastní jako na přijímačkách ?

Anonym – 6.1.2015 15:19 reagovat strom

Tuto školu nedoporučuju, hodně lidí z ní odchází a co jsem slyšel, jsou jinde mnohem spokojenější. Učitelé si zde hrají na chodící polobožstva, zvyšují si na žácích ego. Já tu mám 2 možná tri dobre kantory, zbytek hrůza. Biflování nazpamět, mnohokrát zcela zbytečné informace. Kolikrát se mi stalo, že nám něco řekli, a když jsem si to googlil, bylo tam něco úplně jiného. Druhý jazyk /fj,nj) nebudete umět nicmoc, kamaradka co prestoupila rikala, že si na jine skole mysleli, že je zacatecnik, prestoze se ucila 4 roky.A na závěr přikládám perlu, nejmenovaná kantorka nam pri "diskuzní" hodině pote, co jsme rekli SVŮJ nazor řekla, že máme spatne nazory a že jsme spatne ovlivnovaní. Nechápu, jak tohle může učitel říct, opravdu, student přece má mít vlastní názor! Pokud se chcete 8 let učit naprosto zbytečné učivo a prožít hodiny od neschopných kantoru doporučuju ;-))

Bety – 17.12.2014 16:30 reagovat strom

Je to tu super i když vás občas něco zaskočí,ale takové kamarádky a kamarádi jako jsou tady jsem asi nikdy neměla. PS:Učitelé jsou fajn až na výjmky kterých moc neni! NA 100% doporučuji!

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis