Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše

Přidat komentář

Kontakt na školu

Adresa: tř. Kpt. Jaroše 14
658 70 Brno 2
www: http://www.jaroska.cz/
e-mail: jaroska(zavinac)jaroska.cz
tel: +420 - 545 321

Komentáře 1 - 9 z 13

Anonym – 23.2.2017 19:57 reagovat strom

Jak už je v jiných hodnoceních napsáno, celá škola potřebuje změnu. Kdyby půlka profesorů odešla do důchodu (a to už na to mají věk!!) a přijali se noví, neovlivnění, škole by to moc pomohlo. Celkový dojem je, že se ve stylu učení od dob Marie Terezie nic nezměnilo. Pokud se umíte naučit kvanta látky nazpamět a nechcete o tom přemýšlet, je to škola pro vás. Pokud chcete obecný přehled, dobré znalosti ze všech předmětů nezapomenout hned po písemce, volila bych jinou školu. Z 12 učitelů byli dobří 3. Z toho 2 byli "šikanování" ze strany jiných profesorů, protože něco dělali a učili moderně.

Anonym – 1.1.2017 23:11 reagovat strom

Školu jsem absolvoval. Souhlasím s názorem, že celá škola potřebuje reformu. Na škole učí nekompetentní lidé - jak pedagogicky, tak odborně (jazyky). Angličtina je na otřesné úrovni (čest výjimkám). Vládne tam nepotismus a protekce. Byl jsem svědkem šikanování studentů učiteli (viz jak zde někdo psal o ponižování). Až budu mít někdy své vlastní děti, zařídím, aby se Jarošce vyhnuly velkým obloukem.

Eva Mikšíková Ing – 31.5.2016 18:03 reagovat strom

Přečetla jsem si se zaujetím názory studentů. Absolvovala jsem již velmi dávno, ale hrubé neznalosti českého jazyka mě zaráží i dnes. To jsou studenti gymnázia????????????

anonym – 30.4.2016 02:48 reagovat strom

Maturoval jsem už dávno a odnesl jsem si odtud docela traumatické zážitky. Pokud vám jde matika a přírodní vědy a chcete být doktor, právník nebo studovat mat-fyz, tak se sem klidně hlaste, ale humanitní vědy jsou zde hodně opomíjené. I když se zde našlo pár úžasných profesorů, tak většina nestála za nic. Opravdu si nemyslím, že bych se tam za osm let něco pořádného naučil. Styl výuky je strašně zastaralý. Sice se tam dostanou jen ti nejlepší, ale pokud neumíte matiku, tak se na vás úplně kašle. Většina látky se učí zpaměti. Hodně profesorů studenty také ponižuje. Je to prostě škola, která potřebuje reformu.

Jarošák – 6.12.2014 21:13 reagovat strom

Pokud se chcete učit biologii a angličtinu, tak sem rozhodně nechoďte!

Anonym – 9.6.2014 17:49 reagovat strom

Nejlepsi skola v Jihomoravskem kraji? Nemyslim sii... Soliditu teto skoly udrzuje matematicka trida...btw.chodim do vseobecne a lituji toho,ze jsem v petce nesel na matematickou!! Jinak skola je dobra...

Aňonym – 5.1.2014 18:08 reagovat strom

Tak já sy o tom mislym asi toto: Je to dobrá škola to jo jako to se musý nechat ale zas ty profesořy nejsou zas tak moc dobrý jo výte já spíš myslim že tam moc dobřý přofesořy nejsou v té škole sy myslim protože ta přítomnost pseudointelektuálních individualistických entit je pro mně naprosto nepřijatelná a sem z ni fakt dost konsternovanej ty ***** fakt jo je to fakt jo je to tak *****

Anonym – 25.4.2013 15:21 reagovat strom

Předchozí hodnocení ovšem nevypovídají o dobrých znalostech češtiny.

Anonim – 14.11.2011 13:53 reagovat strom

A taky jedny z nejlepších vísledků jak v soutěžích vědomostních tak i v soutěřích sportovních. (mistrovství republiky fe florballu automaticky sedmí)

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis