1. KŠPA, Kladno

Přidat komentář

Kontakt na školu

Adresa: Holandská 2531 272 01 Kladno, Kročehlavy
www: http://1kspa.cz
e-mail: [email protected]
tel: 312 687 800

Komentáře 1 - 9 z 14

student2018 – 24.1.2019 14:09 reagovat strom

Studuji zde necelý rok distanční obor. Škola je pro mě velké zklamání. Všechno začalo tím, že jsem důležité informace o studiu obdržel s dvouměsíčním zpožděním. Většina učitelů není schopná komunikovat včas pomocí e-mailu. Není s vámi ve většině případů jednáno s respektem, je na vás spíš pohlíženo jako na běžného náctiletého studenta. Učitelé na vás nemají obvykle čas. Veškeré studium probíhá přes e-learning, což je pochopitelné, ale očekával jsem alespoň nějakou pomoc, když platím školné jako každý jiný. Takže když to shrnu - neochota, nepříjemné chování učitelů a neprofesionální přístup od vedení školy k dálkovým studentům. Tato škola je pravděpodobně vůbec nejhorší volba pro dálkové obory. Pokud máte možnost distančně studovat jinde, udělejte to.

Anonym – 8.6.2017 11:12 reagovat strom

Co pražská pobočka?

Student – 30.1.2017 20:48 reagovat strom

Není vše tak, jak škola KŠPA na stránkách prezentuje.Můjnázor: 1. dataprojektor v každé učebně? Ani náhodou. A když v učebně je, tak stejně nic pořádně při prezentaci nevidíte 2. stáže studentů v zahraničí? Nezažil jsem a nezažiju 3. neomezený wifi internet? Nesmí se připojit moc lidí, jinak nemáte šanci. A pak je tu ještě jedna věc. Nesmí být pro studenty vypnutá 4. počítače ve všech učebnách školy, některé ani nefungují a přístupné jsou pouze pro učitele. 5. počítačové učebny přístupné žákům po vyučování? Musíme před učebnou stát ověšení 15 - 30 minut, aniž bychom si dovnitř mohli dát věci. Být tam po zvonění = smrt. 6. podporování používání notebooku v hodině? Pamatuji, jak jsme dostávali kázání, že to do školy nemáme ani tahat. 7. sportovní výcvikový a lyžařský kurz? Když jsou lidi, jede se na hory, ale žádný kurz to není. 8. školní bufet? neexistuje. Žáci smí z budovy školy nejdříve ve 12:20. Do té doby mají k dizpozici předražený automat zdravé výživy a automat s bagetami, které prodávali v bufetu, což byl důvod, proč ho také zavřeli. Paradox. 8. Přezůvky. Nepřezutému studentovi hrozí zápis do třídnice, pak to vyústí v podmínečné vyloučení. To, že chodíme v přezůvkách, boty dáváme do skříněk, kde protéká rozteklá voda spolužákovi do jeho bot, to je jiná. Po škole se prochází učitelé, rodiče a individuální studenti, kteří všude nanáší v zimě vodu, a tak v přezůvkách šlapete v loužích. Další paradox. 9. školní knihovna? a se studovnou? Škola má takový kamrlík. Tam je tucet neoprášených učebnic. Abyste si mohli nějakou knihu vypůjčit, musíte si stáhnout seznam četby a najít profesorku, která vlastní klíče od "knihovny". Podškrábnete jí papírek, že knihu máte a můžete jít do háje. Studovna neexistuje. Jasný? 10. školní psycholog. Nemám slov. 11. opět - volně přístupné počítače s internetem. Nejsou přístupné a internet vám vlastně nemusí jít. Někdy nejde nikomu. 12. Výuka jazyků v multimediální učebně. To asi znamená - výuka v obyčejné učebně. Učitelka přinese přehrávač a pustí vám CD? 13. výměnné pobyty v zahraničí. Až to někdo zažijete, dejte sem vědět :D 14. o žádných kroužcích jsem neslyšela, ale třeba nějaký jsou. Výhoda na škole: Peníze dělají divy. ( Ale na maturitu to nemá žádný vliv. Mínus pro nás a plus pro ostatní studenty škol.)

Anonym – 23.4.2015 20:26 reagovat strom

Opravdu nejhorší škola. Prvák docela ušel, ale poslední dobou to tady jde do značných mezí. Jsem průměrný student, nemám problémy s nikým, takže to opravdu není jednostranné. Ale někteří učitelé (na které nadávají všichni žáci a chovají se k nám arogantně) bych nejradši vyházela, ale jelikož jsou pod "ochrannou" vedení, tak to prostě nejde. Většina peněz se cpe do základky, místo toho, aby se opravila budova. Například sociální zařízení, vybavení tříd (především počítačů) a zneškodnila plíseň. Jediný co je na této škole pozitivní je to, že sem vesměs chodí fajn lidi. Jinak opravdu nic.

Anonym – 14.9.2013 18:38 reagovat strom

Studuji zde teprve pár dnů, ale líbí se zatím, uvidíme za pár týdnů/měsíců :) ale učitelé vesměs fajne, pár se jich samozřejmě najde, ale to je všude. Takže spokojenost :)

Anonym – 10.9.2013 23:46 reagovat strom

Co to je za šílenou zkratku KŠPA?

Anonym – 10.9.2013 23:46 reagovat strom

Co to je za šílenou zkratku KŠPA?

Anonym – 22.5.2013 18:37 reagovat strom

Spokojenost,máme hodně aktivit. A že mě některý učitelé štvou je normálka. Já je asi taky :o))))

Anonym – 19.3.2013 20:48 reagovat strom

Nedoporučuji. Nemám víc slov

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis