Vlákno diskuse

Harvey – 14.5.2022 20:33 reagovat

Hroznej bizár pročítat zpětně ty hodnocení. Obzvláště zajímavé je hodnocení z 13.2.2016 od anonymní "13leté" slečny, cituji: Já bych se rozhodně názorama na téhle stránce nějak neřídila. Svůj názor sem nenapíšou všichni. Já jsem se sem dostala náhodou, a s negativníma názorama nesouhlasím. Jsem na škole **3 roky**, a nepřemýšlela jsem, že odejdu. Jasně, skříňky, jídelna...ale takový věci se prostě najdou na každý škole. Drogy, feťáci-znám osobně lidi např. ze Slovaňáku, Terezy, GML, a asi takový jsou i na GVIDu, ale takový lidi jsou v dnešní době všude. S profesorama jsem já celkem spokojená, ale vím, zatím jsem asi neschytala ty nejhorší, o kterých se vypráví. A "InteligentniClovek"-možná má **13ti letá holka** prostě větší slovní zásobu než Ty :)) Takže pro rekapitulaci, 13letá slečna je na škole 3 roky? Tedy od svých 10 let? Na škole je možnost pouze 6letého a 4letého studia, tak tím pádem by slečna musela začít studovat jakoby 8. třídu ve svých 10 letech. Nemluvě o tom, že v podstatě nikdo z této generace nepíše slovo "ty" s velkým T... ale to jen takový detail :)) Možná se mýlím a na Vídenské skutečně studuje extrémně nadaná dívka, co přeskočila 3 ročníky a místo rozvíjení jejího nadání každý den kontroluje, co kdo napsal o její škole na takovémto pofidérním foru... V tom případě se slečně hluboce omlouvám. Každopádně... kluci, příště až budete ve vířivce vymýšlet, co napíšete na internet, promyslete to trochu víc... Tentokrát se to moc nepovedlo. ... anebo takové moje nesmělé doporučení - možná by pro vás měla být větší priorita prevence a řešení šikany než psaní falešných hodnocení na internet... Ostatně, za šikanu (mezi studenty i ze strany učitelů) je škola prý i právně odpovědná :)*

Přidat hodnocení

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis