Vlákno diskuse

G. – 25.10.2018 19:50 reagovat

Zdravím, je tady někdo, kdo na Arabskou dojíždí z Kladna? Dá se to zvládat? Nikdy předtím jsem dojíždět nemusela, tak by mě zajímalo, jak moc velká změna by to byla. A ještě jedna otázka - jak moc velkou šanci mám na udělání přijímaček na humanitní obor bez nějaké velké přípravy? Nějaké testy bych si udělala třeba doma, ale nechci tomu věnovat xx hodin, když si ještě nejsem ani jistá, jestli vůbec přestupovat chci (jsem v kvartě na osmiletém gymplu) a mám v plánu se rozhodnout spíš podle výsledků přijímaček. Děkuju za odpověď. ^^

Tomáš Černý – 10.12.2018 20:55 reagovat

Z Kladna do školy dojíždí několik studentů i učitelů relativně v pořádku. Přivstanou si, ale občas dorazí pozdě. Zdali se zvládneš dostat bez přípravy jde nejlépe odhadnout podle tvého výsledku v cvičném testu, což je zároveň nejlepší forma přípravy, ve srovnání s výsledky předchozích přijímaček. Podobně to platí i pro maturitu, kde rozdíl může díky cvičení být až 30%.

Přidat hodnocení

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis