Vlákno diskuse

Absolvent – 10.2.2018 02:45 reagovat

Jsem absolventem anglické sekce. Když jsem odcházel, bylo tam mnoho prostoru pro zlepšení. Přišlo mi, že nároky byly někdy vysoké a kvalita výuky nízká (nepřímá úměra) a zbytečně se bazírovalo na detailech. Nevím, jak je to teď, ale bylo období, kdy nebylo těžké se na Hejčín dostat, protože se za sebou v krátké době vyskytlo několik slabých populačních ročníků, tak se vyskytly i třídy, kde bylo spousta lidí, kteří tam neměli co dělat a ročníky, do kterých se dostal skoro každý. To podle mě taky ovlivnilo průběh studia dost výrazně. Důležité je i to, že Hejčín je nadprůměrně velká škola, co se týče počtu studentů, takže vzdálenost mezi pedagogem a studentem je mnohdy velmi velká (čest výjimkám), to může být jedno z vysvětlení, proč někdy mezi pedagogem a studentem chybí vzájemné porozumění.

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Absolvent – 10.2.2018 02:45

Jsem absolventem anglické sekce. Když jsem odcházel, bylo tam mnoho prostoru pro zlepšení. Přišlo mi, že nároky byly někdy vysoké a kvalita výuky nízká (nepřímá úměra) a zbytečně se bazírovalo na detailech. Nevím, jak je to teď, ale bylo období, kdy nebylo těžké se na Hejčín dostat, protože se za sebou v krátké době vyskytlo několik slabých populačních ročníků, tak se vyskytly i třídy, kde bylo spousta lidí, kteří tam neměli co dělat a ročníky, do kterých se dostal skoro každý. To podle mě taky ovlivnilo průběh studia dost výrazně. Důležité je i to, že Hejčín je nadprůměrně velká škola, co se týče počtu studentů, takže vzdálenost mezi pedagogem a studentem je mnohdy velmi velká (čest výjimkám), to může být jedno z vysvětlení, proč někdy mezi pedagogem a studentem chybí vzájemné porozumění.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis