Vlákno diskuse

Anonym – 31.5.2017 14:51 reagovat

Lituji že jsem na tuto školu šla!! je to ta nejhorší škola! nejvíce mi asi vadí vyučování do 16:00 a to třeba 4x týdně! nechápu proč máme mít školu tak dlouho, na jiných gymplech jsou max. do 3 a i to už je moc!! a naučí se uplně stejně možná spíš více!! Rozhodně tuto školu NEDOPORUČUJI! nestojí za to. vybrala jsem si ji kvuli zvýšené výuce jazyků, která, jak jsem se dozvěděla až po tom co jsem nastoupila, je pouze na 8letém studiu. Rozhodně sem nechoďte. -_- NE!!

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Anonym – 31.5.2017 14:51

Lituji že jsem na tuto školu šla!! je to ta nejhorší škola! nejvíce mi asi vadí vyučování do 16:00 a to třeba 4x týdně! nechápu proč máme mít školu tak dlouho, na jiných gymplech jsou max. do 3 a i to už je moc!! a naučí se uplně stejně možná spíš více!! Rozhodně tuto školu NEDOPORUČUJI! nestojí za to. vybrala jsem si ji kvuli zvýšené výuce jazyků, která, jak jsem se dozvěděla až po tom co jsem nastoupila, je pouze na 8letém studiu. Rozhodně sem nechoďte. -_- NE!!

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis